A mai üzleti világban elengedhetetlen, hogy egy vállalkozás megjelenjen az online médiában is. A weboldal ma már olyan, mint egy digitális névjegy.
Munkám során egyre többször szembesültem azzal a feladattal, hogy kezeljem valakinek a weboldalát: töltsek fel tartalmakat, keressek-szerkesszek képeket, írjak szövegeket, alakítsak ki új oldalakat, találjak ki valamiféle új dizájnt vagy logót, vagy inkább csináljak egy új weboldalt.
Ezek a kérések sokszor már túlmutatnak a virtuális asszisztensi feladatokon.
Mindig is foglalkoztatott hogy hogyan készül el egy weboldal.
A WordPresst ismertem, van némi tudásom a html és a css területén is, de az autódidakta tanulás nem mindig vezet a legjobb eredményre.
Mi a HTML?
A HTML angol „HyperText Markup Language” kifejezés mozaikszava, magyarul hiperszöveges jelölőnyelv. A weboldalakat leíró kódrendszer, jelnyelv (nem programozási nyelv), amit a weboldalak elkészítéséhez használnak. Segítségével a weblapok szövegeit, képeit, videóit, hangját, animációit ill. ezek kombinációit hozhatjuk létre. A HTML adja meg a weblap szerkezetét.
Mi az a CSS?
A CSS az angol „cascading style sheets” kifejezés rövidítése, ami magyarul „egymásba ágyazott stíluslapokat” jelent. A CSS a weblap vizuális stílusáért felel – az oldal elrendezéséért, a betűkészletekért, azok méretéért, a színekért, stb. A CSS adja meg a weboldal külalakját, ezzel formázhatjuk meg a weboldal megjelenését.
Ha ügyfeleim így kívánják, én haladok a korral és az elvárásokkal.
Webdesigner tanfolyam hallgatója vagyok.

Minél többet tudok, annál inkább érdekel a téma.
Amiket mostanában készítettem:
Coach:

Edzőterem:
